Dominikánská republika Punta Cana | Dovolená Punta Cana

Dovolená Punta Cana

Toto romantické letovisko nabízí i mnoho dalších aktivit. Moře je rájem pro milovníky vodních sportů. Můžete zde navštívit mnohá sportovní střediska, kde si užijete windsurfing, vodní lyžování, jízdu na kajaku, ale i potápění a jiné. Zvláště potápění a šnorchlování je tu úchvatné. Místní vody skrývají báječné korálové útesy s bohatou faunou a flórou a také potopený vrak lodi.

Vyznavači golfu si Punta Canu určitě nesmí nechat ujít. Nachází se tu nejlepší karibská golfová hřiště, která lze směle zařadit i do okruhu nejlepších hřišť světa. Technické zázemí i prostředí, ve kterém se hráči nacházejí je snové. Tři místní osmnáctijamková hřiště nabízejí překrásné výhledy na moře a k večeru romantické západy slunce, které hře dodávají to pravé kouzlo. Chcete-li něco takového prožít na vlastní kůži, navštivte špičková hřiště La Cana, Corales Golf Course nebo Hacienda Golf Course.

Golf Dominikánská republika

Po báječném odpočinkovém dni není nic lepšího, než si zajít do místních klubů a večer prožít ve víru zábavy a tance. Zde si můžete rozproudit krev tradičními tanci merengue a bachata, kterým Vás místní lidé velmi ochotně naučí. Pokud jste někdy navštěvovali taneční kurzy, bylo by dobré si oprášit kroky salsy, která je tu také velmi oblíbená. Svým umem si získáte obdiv nejednoho domorodce.

Punta Cana se může pochlubit nejlepšími hotely v zemi, jejichž výstavba nabrala obrátek v 90. letech. Nabízí svým hostům pohodlí a mnoho služeb. Můžete zde využít bohaté sportovní zázemí, wellnes centra, kadeřnictví, kosmetiku, plavecké bazény a další. Punta Cana byla poměrně dlouho dobu bez vlastního mezinárodního letiště. Nejprve byli turisté dopravováni na hlavní letiště v Santo Domingu a odtud na Punta Cana. V dnešní době má toto letovisko vlastní mezinárodní letiště, odkud Vás dopraví autobusy přímo do ubytovacího zařízení.

Dovolená Punta Cana - Zájezdy

Více zájezdů v Punta Caně