Dominikánská republika Juan Dolio | Dovolená Juan Dolio

Golf Juan Dolio

Pokud máte rádi golf, nabízí Vám Juan Dolio překrásné osmnáctijamkové hřiště Guaveberry Golf & Country Club, kde se báječně odreagujete v prostředí tropické zeleně s výhledem na tyrkysové moře. Zázemí toho klubu je velmi luxusní a uspokojí nejednoho profesionálního hráče. V okolí toho letoviska se nacházejí i další skvělá golfová hřiště, která stojí za podívanou.

Večery můžete trávit romantickými procházkami po písčitých plážích při západu slunce nebo na Vás čekají příjemné restaurace, které nabízejí chutné pokrmy z čerstvých plodů moře. Zvláště vůně grilovaných ryb je neodolatelná, line se do celého okolí a láká kolemjdoucí k posezení. Též se tu ale setkáte i s evropskou kuchyní. Velmi oblíbená je španělská a italská.

Západ slunce Juan Dolio

Ačkoliv je Juan Dolio menším turistickým letoviskem než Punta Cana, nabízí též skvělá ubytovací zařízení. Luxusní hotely jsou komfortní a pohodlné, uspokojí i ty nejnáročnější. Poměrně často se tu vyskytují hotely formou all inclusive. Nejen že máte v ceně ubytování zahrnutou celodenní stravu, ale též je v tom započítána doprava z letiště a zpět, také sportovní zázemí hotelu a občas i nějaké fakultativní výlety. Nacházejí se tu ale i levnější formy ubytování jako penziony. Ty sice nenabízejí tolik doplňkových služeb, ale jsou pěkně čisté, klidné a pohodlné. Poměrně dost hotelů má své vlastní pláže, o které pečuje. Ale je možné využít i veřejných pláží, které jsou neméně krásné. Všechny jsou tvořeny jemným korálovým pískem, v některých částech se ale nacházejí zbytky korálových útesů, které trochu znesnadňují vstup do vody. Je proto dobré si k opalovacímu krému, brýlím a plavkám přibalit i nějaké ty boty do vody.

Vyberte si z následující nabídky zájezdů a přijeďte si zahrát golf nebo se potápět v moři. Dovolená Juan Dolio.

Dovolená Juan Dolio - Zájezdy

Více zájezdů Juan Dolio